HOŞGELDİNİZ
UNITED OVERSEAS LTD.CO.

Büyük birleşik . Harika Takım Çalışması

United Overseas Uluslararası Ticaret, Teknoloji, Tarım, İnşaat ve Turizm işletmelerinde dünya çapında faaliyet gösteren bir Limited Şirketidir. Kalifiye ve tecrübeli ekip çalışmasıyla, hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirerek, yenilikleri ve değişiklikleri takip ederek işimizi geliştirmek için çalışıyoruz, güvenilirlik için benimsenen takım çalışmamızla size yeni stratejiler, yöntemler ve anlık çözümler sunuyoruz.

Bizim AMAÇLI

Şimdi ve gelecek nesiller için partnerlerimizle ilişkimizi geliştiren üstün kalite ve değerde ürünler ve hizmetler sunmak. Sonuç olarak, ortaklarımız, insanlarımıza, takım çalışmamıza ve içinde yaşadığımız ve yaşadığımız toplumlara olanak tanıyan liderlik satışları, kar ve değer yaratımı ile bizi ödüllendirecek.

BİZİM DEĞERLERİMİZ

Her zaman doğru olanı yapmaya çalışırız.

Birbirimizle dürüst ve anlaşılırız.

Yasanın mektubu ve ruhu içinde çalışırız.

Her eylem ve kararda birleşik denizaşırı ülkelerin değer ve ilkelerini destekliyoruz.

  • Liderlik
  • mülkiyet
  • Güven

Liderlik

Liderlik sonuçları sunma konusunda derin bir bağlılık ile tüm sorumluluk alanlarımızda lideriz.

Nereye gittiğimize dair net bir vizyonumuz var.

Stratejilerimizi sunma ve kurumsal engelleri ortadan kaldırma yeteneğini geliştiriyoruz.

Liderlik hedeflerine ve stratejilerine ulaşmak için kaynaklarımızı odaklıyoruz.

mülkiyet

İş ihtiyaçlarımıza cevap vermek, sistemlerimizi geliştirmek ve diğerlerinin etkinliğini arttırmak için kişisel sorumluluk kabul ediyoruz.

Hepimiz sahip gibi davranır, Şirket varlıklarını kendi başımıza ele alır ve Şirketin uzun vadeli başarısını göz önünde bulundurarak davranırız.

En çok neyin önemli olduğunu ve Kazanma tutkusu için en iyisi olmaya kararlıyız.


Mevcut durumdan sağlıklı bir memnuniyetsizlik yaşıyoruz ancak pazarda kazanma ve kazanma konusunda zorlayıcı bir isteğimiz var.

Güven

Birleşik Denizaşırı ortaklarımıza ve tüketicilerimize saygı duyuyor ve onlara tedavi edilmek istediğimiz gibi davranıyoruz.

Birbirimizin yeteneklerine ve niyetlerine güveniyoruz.

Güven vakfı olduğu zaman insanların en iyi şekilde çalıştığına inanıyoruz.

İLKELERİMİZ

Tüm Bireylere Saygı Gösteriyoruz
Tüm bireylerin kendi potansiyellerine katkıda bulunabileceğini ve katkıda bulunacağını düşünüyoruz. Farklılıklara değer veriyoruz. İnsanlara yüksek beklentiler, standartlar ve zorlayıcı hedeflere ulaşma konusunda ilham veriyor ve onları sağlıyoruz. İnsanlara performansları konusunda dürüstüz.

Şirketin ve Bireylerin İlgi Alanları Ayrılmaz
Dürüstlükle iş için doğru olanı yapmanın hem Şirket hem de birey için karşılıklı başarıya götüreceğine inanıyoruz. Karşılıklı başarı arayışımız bizi bir araya getiriyor. Hisse senedi sahipliği ve sahiplik davranışını teşvik ediyoruz.

İşimizde Stratejik Odaklıyız
Açıkça ifade edilmiş ve uyumlu hedeflere ve stratejilere karşı faaliyet gösteriyoruz. Biz sadece iş yapıyoruz ve sadece işe değer katan iş isteyin. Mümkün olan durumlarda mevcut çalışmamızı basitleştiriyoruz, standartlaştırıyor ve kolaylaştırıyoruz.

İnovasyon, Başarımızın Köşesidir
Büyük, yeni tüketici yeniliklerine çok değer veriyoruz.   Sözleşmeye meydan okuyoruz ve pazarda daha iyi kazanmak için iş yapma biçimimizi yeniden icat ediyoruz.

Biz Değer Üstatlığı
Kendilerini ve başkalarını sürekli geliştirmek için tüm bireylerin sorumluluğunun olduğuna inanıyoruz.    Olağanüstü teknik ustalığı ve yürütme mükemmelliğini cesaretlendirir ve bekleriz.

En İyisi Olmaya Çalışıyoruz
Şirket için stratejik öneme sahip tüm alanlarda en iyisi olmaya gayret ediyoruz. Performansımızı en iyi dahili ve harici olarak en iyi şekilde karşılaştırıyoruz. Hem başarılarımızdan hem de başarısızlığımızdan öğreniyoruz.

Dış Odaklıyız
Ortakların ve onların ihtiyaçlarının daha iyi anlaşılmasını sağlarız. Kazanan marka eşitliklerini inşa eden yüksek hizmet seviyesi ve konseptleri oluşturup sunarız. Ortaklarımız ve tedarikçilerimiz ile yakın, karşılıklı olarak verimli ilişkiler geliştiriyoruz. Biz iyi kurumsal vatandaşız. Sürdürülebilirliği ürünlerimize, servislerimize ve operasyonlarımıza dahil ediyoruz.

Karşılıklı karşılıklı bağımlılık bir yaşam biçimidir
İş birimleri, işlevler, kategoriler ve coğrafyalar arasında güven ve güvenle birlikte çalışırız. Başkalarının fikirlerini yeniden değerlendirmekten sonuç almaktan gurur duyuyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz, üniversitelerimiz ve hükümetlerimiz de dahil olmak üzere Kurumsal Amaçlarımızı yerine getirmeye katkıda bulunan tüm taraflarla üstün ilişkiler kuruyoruz.